Yıldızspor - U-13

                                        

                                 AYHAN ÇİÇEK

                                   Takım Antrenörleri

BERKE BALKIŞ

Doğum Yılı: 2004
Mevki: KALECİ
Geldiği Takım: ALTYAPI


SERHAT SARACOĞLU

Doğum Yılı: 2004
Mevki: KALECİ
Geldiği Takım: ALTYAPI


AKIN ERAKIN

Doğum Yılı: 2004
Mevki: DEFANS
Geldiği Takım: ALTYAPI


ALİ ATAKAN AYDOĞDU

Doğum Yılı: 2004
Mevki: DEFANS
Geldiği Takım: AYDIN AY YILDIZSPOR


ATA BERK KARABABA

Doğum Yılı: 2004
Mevki: DEFANS
Geldiği Takım: ALTYAPI


EMRE AĞRAŞ

Doğum Yılı: 2004
Mevki: DEFANS
Geldiği Takım: ALTYAPI


SAMET KAPLAN

Doğum Yılı: 2004
Mevki: DEFANS
Geldiği Takım: ALTYAPI


TAHA BERK BOYRAZ

Doğum Yılı: 2004
Mevki: DEFANS
Geldiği Takım: ALTYAPI


AHMET ADIGÜZEL

Doğum Yılı: 2004
Mevki: ORTA SAHA
Geldiği Takım: ALTYAPI


AYHAN BURAK

Doğum Yılı: 2002
Mevki: ORTA SAHA
Geldiği Takım: ACARLAR BLD. SPOR


BERKAY MENDERES

Doğum Yılı: 2004
Mevki: ORTA SAHA
Geldiği Takım: ALTYAPI


CENGİZ TÜRKMEN

Doğum Yılı: 2004
Mevki: ORTA SAHA
Geldiği Takım: KÖŞK BLD. DOĞANSPOR


EMİRHAN BAYAR

Doğum Yılı: 2004
Mevki: ORTA SAHA
Geldiği Takım: ALTYAPI


ERSİN POYRAZ ERSOY

Doğum Yılı: 2004
Mevki: ORTA SAHA
Geldiği Takım: ALTYAPI


İSMAİL TAYLAN POLAT

Doğum Yılı: 2004
Mevki: ORTA SAHA
Geldiği Takım: AYDINSPOR 1923


KENAN ENES TERLİ

Doğum Yılı: 2004
Mevki: ORTA SAHA
Geldiği Takım: ALTYAPI


MELİH SERHAT İŞTAR

Doğum Yılı: 2004
Mevki: ORTA SAHA
Geldiği Takım: ALTYAPI


MUHARREM ÖZDEMİR

Doğum Yılı: 2004
Mevki: ORTA SAHA
Geldiği Takım: ALTYAPI


SÜLEYMAN ABİLOF

Doğum Yılı: 2004
Mevki: ORTA SAHA
Geldiği Takım: ALTYAPI


ALPER AKSAKAL

Doğum Yılı: 2004
Mevki: FORVET
Geldiği Takım: ALTYAPI


BERKAY ÖZCAN

Doğum Yılı: 2004
Mevki: FORVET
Geldiği Takım: ALTYAPI


FIRAT AYLU

Doğum Yılı: 2004
Mevki: FORVET
Geldiği Takım: ALTYAPI


UĞUR MÜLAZIMOĞLU

Doğum Yılı: 2004
Mevki: FORVET
Geldiği Takım: ALTYAPI


YUSUF KADİR ONAYLI

Doğum Yılı: 2004
Mevki: FORVET
Geldiği Takım: AYDIN AY YILDIZSPOR


Maçlar

Maç Merkezi
U-14

Yıldızspor - Ay Yıldızspor

23.02.2019

14:00

AYDIN 2 NO

U-16

Çine Madranspor - Yıldızspor

24.02.2019

12:00

Çine Cumhuriyet

U-17

Yıldızspor - Sökegücüspor

23.02.2019

12:00

AYDIN 2 NO

U19-1

Sökegücüspor - Yıldızspor

23.02.2019

13:00

Söke Yan

AMATÖR SÜPER LİG

Çine Madranspor - Yıldızspor

24.02.2019

14:00

ÇİNE Y.Y.